Területi képviselő

  • Cég neve

    Royal Borház Európa Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Egyéb külföld, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Somogy megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 1,5M Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • személyesen keressük fel partnereinket,akik részére borkóstolót tartunk az irodájukban,eközben szakértelmünkkel segítjük a borválasztást és a megfelelő döntést reprezentációs kérdésekben

Elvárások

  • értékesítőket veszünk fel,a borszakértelem nem követelmény,a megfelelő képzést biztosítjuk
  • saját személygépkocsira van szükség, melynek használati költségeit teljes mértékben fedezzük a NAV norma szerint
  • alkalmazotti, illetve vállalkozói formában is végezhető a tevékenység

Amit kínálunk

Kollégáink mondják:

„Engem az élet erre vezérelt. Kerestem, és megtaláltam azt amit kerestem. Kaptam magas minőségű termékeket amiket értékesíthetek, kaptam tökéletes rendszert amiben jó dolgozni, kaptam jó játszó társakat. Sokszor eszembe jut ,hogy mi is az én munkám: Kedves emberekhez megyek vendégségbe, akik szívesen fogadnak, jó beszélgetések közepette finomságokat kóstolnak, mosolyognak. Hát ez az én munkám. Köszönöm az életnek, hogy ezt megkaptam. „

“Veszteni valónk nincs, legfeljebb bejön
Nekem a legerősebb érzésem a SZABADSÁG. Ezt jelenti a Borház nekem. Azért szeretek itt dolgozni, mert szabadnak érzem magam."

"Anyagi és erkölcsi biztonságot ad.
Profi a csapat.”

„Számomra a Borháznál “dolgozni” egyet jelent a pontossággal, precizitással, profizmussal! Elcsépelt már , de tényleg igaz, hogy ez egy kihívásokkal teli munka. Viszont minden segítséget megkapok ahhoz, hogy a siker csak rajtam múljon ! Ez felelősség és szabadság is egyben, ami mindennél többet ér!"

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A magyar tulajdonú Royal Borház 1997 augusztusában kezdte meg működését. Kizárólag magyar,egyedi,minőségi borokat forgalmaz kiegészítőkkel cégvezetők részére,akik saját részre és reprezentációs célra vásárolnak tőlünk.
Prémium ügyfélkörünk részére prémium minőségű szolgáltatást nyújtunk.

Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzot kérünk, a személyes motiváció kifejtésével.