Területi képviselő

  • Cég neve

    Pure Solve Hungary Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Vállalatunk az NCH, 100 éves vegyipari gyártócég. Leányvállalata, a Pure Solve ultramodern vegyszerekkel, innovatív alkatrészmosó berendezésekkel és kapcsolódó teljeskörű ipari szolgáltatásokkal segíti Partnereinket.

Területi Képviselőink kulcsszereplők vállalatunk életében, hiszen ők az összekötő kapocs vállalatunk és Partnereink között. Területi Képviselőink mind az alkatrészmosó szakma, mind pedig az értékesítés területén elsőrangú és folyamatos képzést kapnak. Ezen tudás birtokában látogatják meglévő és potenciális Partnereinket, ingyenes szakmai konzultáció során elemzik a Partnerek valós igényét, majd professzionális alkatrészmosó, vegyszer és szolgáltatás portfóliónkból készítenek egy megtérülés kalkulátorral alátámasztott megoldási javaslatot, amely a Partner személyre szabott igényére a leghatékonyabb és legolcsóbb megoldás.

Ha elégedett vagy egy átlagos életszínvonallal, ha nem motivál a szakmai és személyes fejlődésed, ha csak a kecsegtető fix juttatásért jelentkeznél, vagy ha tartasz attól hogy új emberekkel ismerkedj meg, akkor nem Te vagy akit keresünk.

De ha szeretnéd önmagad megvalósítani, ha beleállsz valamibe azt szívvel-lélekkel csinálod, hajlandó vagy az átlagnál többet beletenni a munkádba és inkább a korlátlan jövedelmet választod, mint a fixet, ha eleged van abból, hogy jelenlegi munkahelyeden mind fizetésben, mind karrierben be vagy korlátozva, ha szeretsz szabadon és önállóan dolgozni, ha személyes és szakmai céljaid megvalósítását egy hazai piacvezető nagyvállalat professzionális hátterével és vidám csapatában szeretnéd megvalósítani, akkor TE vagy a mi emberünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Szolgáltatásaink és termékeink bemutatása és értékesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő Ügyfeleinkkel
  • Ügyfélkör fejlesztése, a vevői igények magas szintű kielégítése
  • Kisebb szervizfeladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó, saját vállalkozás
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, nagy munkabírás
  • Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
  • Tapasztalat nem szükséges. Nekünk jó hozzáállású munkatársra van szükségünk, aki jól akar keresni és ezért szívvel-lélekkel dolgozik. A többit csak bízd ránk, a szakmai rész megtanítása a mi dolgunk.

Amit kínálunk:

  • Garantált bér: 530.000 Ft / hó + teljesítmény alapú jutalék
  • Professzionális szakmai képzés
  • Világszínvonalú értékesítéstechnika
  • Értékesítést támogató eszközök (iPad) és online szakanyagok
  • Biztonság – Multinacionális nagyvállalat piacvezető megoldásait képviselheted
  • Folyamatos innováció
  • Hazai és nemzetközi karrier lehetőség
  • Jó hangulatú csapat
  • Önálló és szabad munkavégzés, rugalmas időbeosztás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Igényes megjelenés
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

A "Jelentkezem" gombra való kattintással küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat!