Területi képviselő

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    - Zala, Vas, Zala, Veszprém, Fejér

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Mezőgazdaságban tevékenykedő partnercégünk a magyar mezőgazdaság kis-, közép- és nagy termelőit illetve vállalkozásait szolgálja ki az agráriparhoz kapcsolódó termékekkel, illetve széleskörű kapcsolati tőkével rendelkező termény kereskedőként segíti a gazdálkodókat a piacra jutásban és a nyereséges gazdálkodásban. A megnövekedett igények miatt új munkatársakat keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Input anyagok értékesítése, termény felvásárlása
  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása, új kapcsolatok kiépítése
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Kiállításokon, rendezvényeken való részvétel
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú agrár szakirányú végzettség
  • Releváns területi képviselői tapasztalat agráripari területen
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Meglévő kapcsolatrendszer
  • Növényorvosi szakképesítés
  • Angol/Német nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy elismert cégnél
  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Céges gépjármű magánhasználattal
  • Kötetlen munkaidő
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával!