Területi képviselő

  • Cég neve

    POWER COOL KFT.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

A POWER COOL Kft

Területi képviselőt

keres

Országos szintű hálózatunkba - mely 12 éves

üzleti múlttal rendelkezik - területi képviselőket

keresünk Magyarország néhány régiójába!

Főbb feladatok, munkák

Munkád elsődleges célja cégünk eredményességének fokozása.

Területi képviselőként a Te feladatod lesz a már meglévő ügyfelekkel kiépített kapcsolatok ápolása és az új ügyfelek felkutatása. A legfőbb cél, hogy a Partnereink a legtöbb értéket kapják termékeinkből, szolgáltatásainkból. Rajtad is múlik cégünk működése és ezzel együtt az egész vállalásunk sikere.

Naprakésznek kell lenned a munkádat érintő dolgokban, termékeink, és az általunk kínált szolgáltatások teljes spektrumát érintően. Ez a munkakör rendkívül változatos, szerteágazó, dinamikus. A munkakezdéshez kollégáink stabil támaszt nyújtanak, szakmai tréningben fogsz részesülni. Munkád minden nap új kihívást tartogat, garantáljuk, hogy nem lesznek unalmasak a napjaid.

Az álláshoz tartozó elvárások

Alapvető irodai számítógépes ismeretekkel, felhasználói szintű (Word/Excel/Outlook), nem elhanyagolható tanulási hajlandósággal és „B” kategóriás jogosítvánnyal el tudod látni a feladatot. Fontos, a cég iránti lojalitás, a jó kommunikáció a munkatársakkal és a partnerekkel, a csapatmunka, illetve a munkádra való igényesség. Ha a siker motivál, akkor nálunk a helyed. Naponta új kihívásokkal, új emberekkel fogsz találkozni, ezért fontos, hogy írásban-szóban is szívesen és magabiztosan kommunikálj.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat és optimális megoldások gyors megtalálásának képessége a napi kihívások kezelésére. Ha izgalommal tölt el egy felmerülő probléma megoldása, ha hajlandó vagy a munkaidőtől elrugaszkodva csak a feladatra koncentrálni, akkor itt a helyed közöttünk!

Amit kínálunk

Alkalmazotti munkaviszonyban, teljes munkaidővel jelentünk be. Biztosítunk számodra mobiltelefont korlátlan belföldi mobilhasználattal, laptopot és céges gépjárművet is napi munkád elvégzéséhez. Az egzisztenciád megteremtésére és fenntartására alkalmas munkabéred eredményeiddel arányos, mely több részből áll össze: fix alapfizetés + teljesítmény függő mozgóbér.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs