Területi képviselő

  • Cég neve

    Poli-Farbe Vegyipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az értékesítési folyamat menedzselése az adott régióhoz tartozó partnereknél;
  • Rendszeres partnerlátogatás meghatározott terv alapján;
  • A Poli-Farbe termékek értékesítésének fejlesztése a régióban;
  • A partnerekkel történő kapcsolattartás és üzletfejlesztés;
  • A festék- és lakkiparban lévő piaci szereplők (ügyfelek, szakemberek, fogyasztók) tevékenységének követése, elemzése, a piaci trendek figyelése;
  • Rendszeres jelentés a folyamatban lévő feladatokkal, projektekkel és az értékesítési eredményekkel kapcsolatban.

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség – érettségi;
  • Legalább 2 év területi képviselőként szerzett szakmai tapasztalat;
  • Az ügyfél vásárlási ciklusának és értékesítési folyamatának ismerete;
  • Képesség hatékony kereskedelmi tárgyalások lebonyolítására;
  • Motiváció, kreativitás, precizitás és megbízhatóság a feladatok végrehajtásában;
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre, tanulásra és új kihívásokra;
  • Értékesítésorientált, vevőközpontú gondolkodás;
  • Az MS Office programok ismerete;
  • Utazási hajlandóság és aktív B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Értékesítési folyamatok ismerete az FMCG szektorban;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Megbízható, hosszú távú foglalkoztatás egy megalapozott piaci pozícióval rendelkező vállalatnál;
  • Személyes fejlődés a folyamatos képzéseknek köszönhetően;
  • Inspiráló munkakörnyezet, amely lehetőséget nyújt munkavállalóinak ötleteik megvalósítására, valamint ösztönzi és bevonja őket a döntéshozatali folyamatba;
  • Igényes munkakörülmények és versenyképes javadalmazás;
  • A munkavégzéshez céges személygépjármű biztosított.

Érdekesen hangzik?
Jelentkezzen és adjon esélyt, hogy megismerhessük Önt!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények