Területi képviselő (Pest megye keleti része, Nógrád, Heves és Jász-Nagykun-Szolnok megye)

  • Cég neve

    Két-KATA Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • mezőgazdasági gépek értékesítése,
  • új ügyfelek felkutatása,
  • a már meglévő és az új ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás,
  • szükséges adminisztratív feladatok elvégzése,
  • termékeink széles palettájának és újdonságainknak széles körű ismerete,
  • cégünk képviselete különböző rendezvényeken (pl. kiállításokon).

Elvárások

  • gépészeti és/vagy agronómiai jellegű ismeretek,
  • legalább középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • minimum 1-3 éves kereskedői tapasztalat,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • nyitott személyiség,
  • rugalmasság.

Előnyt jelent

  • mezőgazdasági gépek beüzemelésében szerzett tapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés (fix havi alapbér és teljesítmény alapú jutalék),
  • céges autó, telefon és laptop,
  • támogató csapat,
  • a naprakész tudás elsajátítása érdekében folyamatos képzés,
  • családias hangulat,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • izgalmas, változatos munka.

Céginformáció

Szabad pozíció a KÉT-KATA Kft.-nél, a KUBOTA traktorok magyaroszági képviseleténél!

A több mint 10 éves múltra visszatekintő, családi vállalkozásként indult Két-KATA Kft. a mezőgazdasági szektor meghatározó szereplője. A Kubota márka kizárólagos hazai forgalmazójaként japán gyártmányú Kubota fűnyírók, kompakt traktorok, mezőgazdasági erő- és munkagépek értékesítésével és szervizelésével foglalkozunk Magyarország teljes területén. Tevékenységünk az alkatrészek forgalmazását is magába foglalja.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzodat és motivációs leveledet!