Területi képviselő - patikalátogató

  • Cég neve

    ForteQuint Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Patikák, gyógyászati boltok, magán egészségügyi intézmények rendszeres, terv szerinti látogatása
  • Partneri látogatások (piackutatás, rendelések felvétele, értékesítési csomagok, új termékek bevezetése)
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Ügyfelek részletes tájékoztatása a cég tevékenységéről, a cég által forgalmazott termékekről és termékcsaládokról
  • Meglévő és új termékekről szóló képzés megtartása
  • Reklám anyagok kihelyezése partnereknél
  • Elvégzett feladatok adminisztrálása, rögzítése CRM rendszerben

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves releváns munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önállóság és kezdeményező készség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat
  • Saját gépjármű (próbaidő alatt)

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszonyban is végezhető
  • Alapbér + havi forgalomtól, célszámoktól függő jutalékrendszer
  • Cafetéria
  • Laptop és céges telefon

Céginformáció

Gyógyászati segédeszközök forgalmazásával foglalkozó, Budapesti székhelyű partnerünk részére keresünk Veszprém és  Dunaújváros környékére területi képviselőket gyógyászati termékek értékesítésére.

nyilvántartási szám: BP/0701/018148-1/2024-1407

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát!