Területi képviselő

  • Cég neve

    PATIKA MANAGEMENT Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Király utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a portfólióba (panelbe) tartozó partnerek frekvencia szerinti látogatása
  • területén lévő partnerek naprakész ismerete
  • területén lévő partnerek képzése, üzleti fejlesztése
  • meghatározott teljesítménycélok elérése
  • futó projektek koordinálása a területén lévő patikákkal
  • adminisztratív- és merchandising feladatok ellátása
  • akciós rendelés felvétel

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete
  •  „B” kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • önállóság, következetesség, precizitás
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • jó prezentációs készség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • lendületes, energikus személyiség

Előnyt jelent

  • FMCG, gyógyszertár és/vagy orvos látogatási tapasztalat
  • gyógyszer kiskereskedelmi szektor naprakész ismerete, aktív kapcsolatrendszer
  • Scriptor rendszer ismerete
  • patikai szoftverek ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • a sikeres munkavégzéshez szükséges eszközök (cégautó, laptop, mobiltelefon)
  • alkalmazotti státusz
  • megbízható vállalati háttér
  • lendületes csapatmunka

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik vezető gyógyszer-kiskereskedelmi vállalata, az Alma Gyógyszertárak franchise és a Gyöngy Patikák márka tulajdonosa és hálózatszervezője. A Partner gyógyszertárainkkal a gyógyszertári piac több mint 30%-át képviseljük.

"Jelentkezem" gombra kattintással, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!