Területi képviselő (Nyugat-Magyarország)

  • Cég neve

    MODELL & HOBBY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Miből fog állni a napi munkád, ha a munkatársunk leszel?

  • Meglévő ügyfelek gondozása
  • Új partnerek felkutatása, szerződéskötés
  • Területi forgalmi tervek realizálása
  • Rendelési javaslatok összeállítása
  • Rendelések, előrendelések felvétele, kiszállíttatása
  • Extra kihelyezések, akciók leszervezése helyi szinten
  • Karácsonyi szezonban a hiper polcképek kialakítása, ellenőrzése
  • Dekorációk, marketing anyagok kihelyezése, nyomon követése
  • Különböző kimutatások, kiértékelések elkészítése
  • A cég napi operatív értékesítési feladatainak elősegítése
  • Visszáruk ellenőrzése, elszállíttatása
  • Piaci információgyűjtés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

Szeretni fogod ezt a pozíciót, ha:

  • Szeretsz értékesíteni és jól kommunikálsz az emberekkel, partnerekkel
  • Jó csapatjátékos vagy, de szeretsz egyedül is dolgozni
  • Alapos, pontos és percíz vagy a munkádban, tudod tartani a határidőket
  • Motivált vagy, ami rövid és hosszú távon is a kiváló eredmény elérésére sarkall
  • Alkalmazkodni tudsz a mindennapok változásaihoz
  • Kiváló a problémamegoldó képességed

Milyen végzettséggel, gyakorlattal kell rendelkezned, ha nálunk fogsz dolgozni:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Szakirányú, szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office), magabiztos Excel tudással rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvány

Ahova Téged várunk:

A IX. kerületben lévő Lurdy-Házban található 750 négyzetméteres igényesen berendezett irodánk, ahol megtalálható cégünk bemutatóterme is.

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi végzettség
  • Játékpiaci ismeret
  • Nagykereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

A Modell & Hobby Kft. és az alatta működő JátékNet webáruház évek óta Magyarország egyik legnagyobb játékpiaci szereplője. Az online kiskereskedelem mögött biztos nagykereskedelmi háttér húzódik, így a vállalatnál változatos munkakörökben dolgozunk azon, hogy kicsik és nagyok arcára egyaránt mosolyt varázsoljunk.
Most a nagykereskedelmi hátteret biztosító B2B csapatunkat szeretnénk bővíteni.

Jelentkezésed fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével együtt várjuk!