Területi képviselő - Nógrád-, Heves vármegye

  • Cég neve

    ORBICO HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 23-27.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Szeretnél prémiumkategóriás FMCG márkákkal dolgozni egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi, mégis családias és összetartó vállalatnál?
Az Orbico Dél- és Kelet-Európa vezető disztribútor vállalata. Jelenleg 21 országban, közel 8000 kollegánk dolgozik azon, hogy a világ 500 legismertebb globális és helyi márkái eljussanak a fogyasztókhoz. Magyarországi leányvállalatunknál megnyílt egy új pozíció, melynek betöltésére keressük új kollégánkat
Jelen vagyunk a szépségiparban, az elektromos kisgépek piacán és az FMCG üzletágban is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adott terület üzleteinek túratervszerű látogatása
  • Megrendelések felvétele független, nemzetközi és hazai láncok üzleteiben
  • Képviselt termék népszerűsítése, piacrészeiknek megfelelő kihelyezések biztosítása
  • Reklámanyagok elhelyezése
  • Akciók lebonyolítása
  • Folyamatos tájékoztatás, információ gyűjtés a piaci helyzetről
  • Országos és régiós szerződések betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1 – 2 év lehetőleg FMCG értékesítésben szerzett tapasztalat (lokál trade vagy modern trade)
  •  Jó tárgyaló-, szervező-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, pozitív személyiség
  • MS Office alapszintű ismerete
  • Magabiztos gépjármű vezetési gyakorlat (B kategóriás jogosítvány)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Lakóhely: Nógrád- / Heves vármegye környéke

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi cég, prémium kategóriás márkák képviselete
  • Folyamatos tanulási lehetőség, nemzetközi tréningeken való részvétel
  • Változatos karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet, rugalmas és gyors döntéshozatal
  • Összetartó csapat, támogató menedzsment
  • Home office lehetőség
  • Széleskörű juttatások (cafetéria, tanulmányi támogatás, nyelvtanulás támogatása, korlátlan mobil adatforgalom, jelentős kedvezményes vásár az általunk forgalmazott prémium termékekből)
  • Egészségügyi szolgáltatás
  • Teljesítményfüggő bónuszrendszer
  • Céges gépjármű, laptop
  • Rendszeres csapatépítő programok és szakmai közösségi események