Területi képviselő munkatárs / minőségi ital értékesítő (Budapest/Pest megye/Fejér megye/Komárom/Eszergom megye)

  • Cég neve

    Italguru Kft

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 340e - 1,0M Ft havi bér Nettó 100e - 600e Ft negyedéves bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a HoReCa és nagykereskedelmi csatorna Budapest és Pest/Fejér/Komárom-Esztergom megye régiójában lévő potenciális partnerek felkutatása, üzleti kapcsolat kiépítése, vállalatunk termékportfoliójának eredményes értékesítése-
  • Az adott területen a meglévő partnerkapcsolatok folyamatos gondozása: túraterv szerinti látogatások és tárgyalások lebonyolítása, választékbővítés, termékinformációk átadása, árajánlatok készítése, promóciós aktivitások lebonyolítása- megfelelő készletszint biztosítása (rendelésgenerálás, javaslattétel rendelésre)- vállalkozásunk üzleti céljainak magas szintű megvalósítása-
  • Az értékesítési célok elérésének maximális elősegítése
  • Szakmai levelezés
  • Szerződések, rendelések és teljesítések rögzítése, felügyelete
  • Dokumentációk, nyilvántartások, forgalmi elemzések és értékelések készítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és a cégvezetővel

Elvárások

  • Önálló, felelős precíz munkavégzés
  • Értékesítő véna
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő, valamint kapcsolatépítő képesség
  • Proaktivitás, kreatív probléma megoldás
  • Felhasználói számítástechnikai ismeretek (xls kimutatások készítése)
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség, minimum 5 év kereskedelmi tapasztalat

Előnyt jelent

  • Tárgyalásszintű angol nyelvtudás
  • Külön örülünk, ha már dolgoztál alkohollal és az FMCG szektorban szereztél már területi képviselői tapasztalatot, de most fejlődni szeretnél.
  • Budapesti vagy veszprémi lakhely

Amit kínálunk

  • Fontos számunkra, hogy megbízható, lendületes és kitartó legyél, mert a mi összetartó csapatunk is ilyen.
  • Hosszútávú munkalehetőség, 1 év után akár vezetői szint, egy megbízható és dinamikusan fejlődő vállalatnál.
  • Hétfőtől - Péntekig tartó 5*8 órás munkarend
  • Minőségi munkaszínvonal, és munkahely
  • Nem külföldi multinacionális cég
  • Magyar tulajdonosok
  • Változatos munka
  • Extra bónusz az alapfizetés mellett
  • Külföldi ingyenes szakmai utak ( Barconvent, gyárlátógatások, egyéb)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Italguru Magyarország egyik legjobban fejlődő nemzetközi és magyar márkákkal foglalkozó italnagykereskedelmi disztribuciós vállalata. Az Italgurunak lehetsz fontos munkatársa.
Mert a mai bizonytalan gazdasági környezetben mindenkinél felértékelődik egy biztos munkahely. A céges stabil hátteret nálunk több piacvezető termék is biztosítja, mint például: Dictador Rum, Padre Azul tequila, El Dorado rum, Dos Maderas rum, stb.
Olyan ismert termékek és ismert vállalat nagykövete lehetsz, amit/akit nem kell külön bemutatni, mert mindenki ismeri.

Kérjük küldje el fényképes szakmai Önéletrajzát!