Területi képviselő

  • Cég neve

    Mercator Medical Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Partneri hálózat bővítése
  • Értékesítési célok megvalósítása
  • Eladások növelése, és az árrés fejlesztése
  • Hosszú távra szóló kapcsolat kialakítása a meglévő ügyfelekkel
  • Megrendelések egyeztetése a kliensekkel, és az ügyfélszolgálattal
  • Probléma- és reklamációkezelés
  • Új termékekek bevezetése a piacra és annak promótálása
  • Vevői igények felmérése, a megfelelő termék kiválasztása az ügyfél igényei szerint
  • Termékbemutatókon, konferenciákon való részvétel
  • Piac- és konkurenciaismeret fejlesztése
  • Önálló munkavégzés a saját időbeosztás szerint
  • CRM rendszer használata

Elvárások

  • Több éves területi képviselői pozícióban megszerzett tapasztalat
  • Képesség az Ügyfél igényeinek felismerésére
  • Teljesítményorientáltság
  • Kiváló tárgyalási, és meggyőző képesség
  • Rugalmas hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Monotonitás tűrő képesség
  • Lelkes, szorgalmas, tanulni vágyó személyiség

Előnyt jelent

  • Az egészségügy és/vagy munkavédelem területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Hosszútávú izgalmas munka egy stabil, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalatnál
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Vállalati autó, Telefon, és Laptop a munkavégzéshez
  • Cafeteria rendszer
  • Bónusz rendszer
  • Vállalati termék tréningek
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas vezetői hozzáállás

Céginformáció

A Mercator Medical csoport krakkói székhelyű vállalat, amely 1996-ban kezdte meg hivatalosan működését az orvostechnikai eszközök piacán. Egyike annak a vállalatnak Európában, amely egyszerre forgalmaz egyszer használatos orvosi eszközöket, és gyárt eldobható kesztyűket a munkavédelem számára. Szervezetünk, és kapacitásunk fejlesztése céljából új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba.