Területi képviselő

  • Cég neve

    Matusz-Vad Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Tatabánya

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Termékeink aktív értékesítése
  • Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése
  • Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése
  • A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • A cég hatékony képviselete

Elvárások

  • Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Komoly szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt
  • Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség
  • Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
  • Erős értékesítési és értékteremtési beállítottság
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előnyt jelent

  • Szakács végzettség
  • Több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési folyamatok ismerete
  • Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szabad hétvégék, kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes, bejelentett jövedelem
  • Céges autó, tablet, mobiltelefon
  • Egy piacvezető, innovatív cég biztonsága
  • Önálló munkavégzés, változatos munkakör
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Matusz-Vad Zrt., a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság Tatabánya vonzáskörzetébe keresi új munkatársát Területi képviselő munkakörbe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a jelentkezési lap kitöltésével regisztráljon! Reméljük mielőbb csapatunkban üdvözölhetjük!