Maradványvagyon-hasznosító Zrt. logo

Területi képviselő

  • Cég neve

    Maradványvagyon-hasznosító Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • hagyatékból származó ingatlanok birtokba vétele;
  • ingatlanok műszaki állapotfelmérése;
  • ingatlan szemlék lebonyolítása;
  • közműszolgáltatók beengedése;
  • értékesített ingatlanok bemutatása, birtokba adása;
  • hagyatéki ingóságok birtokba vétele;
  • az adott területen jelentkező egyéb, gondnokolással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • jelentések, riportok készítése,

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi megléte alapfeltétel), műszaki végzettség előny
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Személyiség: megbízhatóság, önállóság, határozott fellépés; jó problémamegoldó és együttműködő készség. nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, sok utazás vállalása, aktív munkaképesség
  • Saját gépjármű használata
  • Büntetlen előélet és magyar anyanyelv
  • Egyéb: Beosztott munkatársi pozíció, idegen nyelvtudás nem szükséges

Előnyt jelent

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • több éves releváns munkatapasztalat
  • érintett vármegyék területen lévő lakóhely

Munkaidő: Teljes munkaidő heti 40 óra, kötetlen munkarendben

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel

Céginformáció

Maradványvagyon-hasznosító Zrt. (MVH Zrt.) munkavállalókat keres területi képviselő pozíciókba alábbi munkavégzési helyekre:

 egy főt Északkelet-Magyarországra: Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyék területére és

egy főt Délkelet-Magyarországra: Bács-Kiskun, Békés és Csongrád-Csanád vármegyék területére

Fizetési igénnyel ellátott fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (amely tartalmazza a pályázó teljes nevét) a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, a pozíció nevének tárgy mezőben történő megjelölésével. Felhívjuk figyelmét, hogy jelentkezésének elküldésével Ön hozzájárul, hogy a profession. hu Kft. az MVH Zrt. részére továbbítsa a kiválasztási folyamat lebonyolítása, az Önnel való kapcsolatfelvétel céljából az önéletrajzában és az esetlegesen csatolt dokumentumokban szereplő személyes adatait. Kérjük, hogy jelentkezése előtt szíveskedjen megismerni a MVH Zrt. álláspályázatot benyújtók részére készített Adatkezelési Tájékoztatóját, melyben részletesebb információkat talál az adatkezelés körülményeit, adatainak biztonságát illetően.