Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Területi képviselő

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az új értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
  • Ajánlatok készítése, prezentálása a potenciális ügyfeleknek
  • Új ügyfeleknél a szolgáltatás indítása, méretvétel
  • Tevékenységét tudatosan tervezése, hatékonyságát fejlesztése, összhangban a cég értékeivel, az értékesítési tervekkel és a vonatkozó utasításokkal
  • Rendszeres riportok készítése

Elvárások

  • Kiemelkedő tárgyalási és kapcsolatteremtési képesség
  • Hunter sales
  • Vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
  • „can do” attitűd
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Alapbér szenioritás alapján
  • Havi bónusz, amelynek nincs felső határa
  • Cafeteria,

Céginformáció

Partnerünk Európa egyik vezető textilipari szolgáltató vállalata. 175 év tapasztalattal rendelkeznek ezen a területen. Rendkívül sokféle textilipari terméket kínálnak, így például munkaruhákat, szőnyegeket, ipari szőnyegeket.