Területi képviselő - Közreműködő

  • Cég neve

    Worklife

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

  • Fizetés

    Bruttó 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Adatvédelmi, információbiztonsági és compliance tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ, KÖZREMŰKÖDŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfél kapcsolattartás meglévő ügyfélkörben, ügyfél látogatások megszervezése, lebonyolítása (helyszíni konzultációk)
  • Telefonos és elektronikus kapcsolattartás, kommunikáció (ügyfelekkel, munkatársakkal)
  • A nyújtott szolgáltatások, illetve az azokat kiszolgáló elektronikus rendszerek működéséhez kapcsolódó nyilvántartások, listák, jegyzékek vezetése, kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középiskolai érettségi
  • Munkavégzés helye szerinti lakhely, tartózkodási hely
  • B kategóriás vezetői engedély (jogosítvány)
  • Saját gépjármű használata (próbaidő alatt 100% üzemanyagköltség térítéssel)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése
  • Kimagasló kommunikációs képességek
  • Üzleti megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló szak-, illetve szolgáltatási területen szerzett tapasztalat
  • Angol / Német kommunikációképes nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Ez nem egy jutalékos, értékesítői vagy ügynöki munka! Akit kiválasztunk, azzal hosszú távra tervezünk!
  • Rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás. Szakmai és vezetői támogatás és rendszeres értékelés, visszajelzés. Belső és külső képzések
  • Átlag feletti jövedelem, reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztés
  • Irányadó kezdő bruttóbér: 600.000 Ft (próbaidő alatt  is!) + teljes üzemanyagköltség térítés útnyilvántartás alapján
  • Egyéb jutattások: Próbaidőt követően cégautó magáncélú használattal. Iskolakezdési támogatás. Egészségbiztosítás. Rendszeres premizálás

Munkavégzés helye:

  • Dél-Dunántúli régió (Baranya, Tolna, Somogy, Zala Vármegyék) és home office

Megbízóról:

15 éve foglalkozunk adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfelkörünk
A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk

Amennyiben hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.