Területi képviselő

  • Cég neve

    Kiszallitva.com Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szeretnél egy olyan, dinamikusan növekvő csapat tagja lenni, ahol a munkádat megbecsülik és cégen belül előrelépési lehetőséget biztosítanak számodra? Motivál, ha szakmailag és emberileg is önmagadat adhatod, a fejlődésre pedig lehetőségként tekintesz?  Amennyiben ezekre a kérdésekre igennel válaszoltál és szeretsz önállóan dolgozni, akkor nálunk a helyed!
Magyar tulajdonú vállalkozás az irodaellátás területén (irodaszerek, higiéniai termékek, munkavédelmi eszközök, irodabútor forgalmazása) B2B Területi képviselő pozícióba munkatársat keres, az alábbi feladatok mellett:

  • Új Ügyfelek felkutatása, hosszú távú kapcsolatok kialakítása, hideg megkeresések és telemarketinges csapatunk által biztosított leadek alapján
  • Tárgyalások lebonyolítása, igényfelmérés, termékeink és szolgáltatásunk értékesítése
  • Árajánlatok készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Meglévő Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, az adott terület forgalmának növelése
  • Folyamatos piackutatás

Elvárások

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, jó probléma megoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Saját gépjármű

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés, így magadnak oszthatod be a napi feladataidat
  • Céges laptop és mobiltelefon, szükség esetén céges gépjármű
  • Versenyképes alapbér, bónusz, amelynek mértéke csak a munkád eredményességén múlik
  • Home Office biztosítása, hogy minden munkanapod kellemesen induljon
  • Karrier építési lehetőség, hiszen most lehetsz „jókor, jó helyen”
  • Jó hangulatú munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzod