Területi képviselő

  • Cég neve

    JKH Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Csongrád-Csanád megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A cég termékeinek menedzselése, értékesítése, a cég arculatának, érdekeinek és gyakorlatának megfelelően. Területi képviselet kiskereskedelmi egységekben és áruházhálózatokban.

Áruház-hálózatok kezelése:
  • ügyfélkör kezelés, kapcsolattartás, rendszeres látogatások a partnereknél
  • termékfogyások figyelése, termékkihelyezések
  • rendelési javaslatok egyeztetése a partnerekkel, reklamáció kezelés

Kiskereskedelmi üzletek kezelése:
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, rendelésfelvétel, értékesítés
  • új vevők, új piacok szerzése, piackövetés
  • vevői igényfelmérés, reklamáció kezelés

Elvárások

  • középfokú végzettség érettségivel (szakterület: kereskedelmi / műszaki)
  • számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Windows – haladó,
  • munkatapasztalat: min. 1 év
  • értékesítési gyakorlat
  • műszaki ismeret
  • jó kommunikációs készség: írásban és szóban egyaránt
  • kiváló problémamegoldó- és konfliktuskezelő képesség
  • rugalmasság, gyors munkatempó
  • határozott, magabiztos fellépés

Előnyt jelent

  • középfokú végzettségre épülő szakirányú OKJ végzettség, vagy felsőfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • a munkáltató profiljához tartozó termékismeret

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.