Területi képviselő / Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    Il Settimo Kft.

  • Munkavégzés helye

    1068 Budapest

  • Fizetés

    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Szia Tehetség!

Te vagy az, akire vártunk! A Tecnocasa VI-VII irodái egy új csapattaggal bővülnének, és most éppen Téged keresünk pályakezdőként az ingatlanok izgalmas világába.

Nálunk mindig van tovább lépési lehetőség! Ha neked fontos, hogy jó hangulatban dolgozz, motiváltan és jó helyen legyél akkor jelentkezz hozzánk !!!
Piacvezető cégünk egy adott kerületben és azon belül egy területen, dolgozik nagy hatékonysággal. A FIX fizetés biztonságot nyújt, hogy ne maradj pénz nélkül, amíg bele nem jössz a munkába.
#Stabilitás #Fejlődés #Karrier #Tecnocasa

Mindent megmutatunk és meg is tanítunk neked!

  • Lépésről lépésre megtanítunk mindent, hogy teljesen felkészült legyél és legyen sikerélményed!
  • Akkor engedjük el a kezedet, ha úgy érezzük, hogy menni fog egyedül is!

Mi vár rád:

  • Érdekes ingatlanok feltérképezése és értékesítése
  • Kapcsolattartás a potenciális ügyfelekkel
  • Csapatban való közreműködés és közös sikerélmények megélése

Elvárások

Mit várunk el Tőled:

  • Friss lendület és érettségi
  • Kommunikációs készség és pozitív hozzáállás
  • Vállalkozó szellem és kreativitás
  • Nyitottság a fejlődésre és a csapatmunkára

Amit kínálunk

Mit kínálunk:

  • Bejelentett fix fizetés, mert a munkád értéket teremt
  • Jutalék és bónuszok a sikerekért és teljesítményért
  • Modern munkakörnyezet és fiatalos csapat
  • Szakmai tréningek és fejlődési lehetőségek
  • Céges rendezvények, utazás, wellnes hétvégék
  • Csapatépítők, irodán kívül is szívesen töltünk együtt időt

Csatlakozz hozzánk, és együtt építsünk valami nagyszerűt!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A hálózat fejlődésében 1994 májusa jelentett mérföldkövet, amikor a Tecnocasa átlépte Olaszország határát és megkezdte működését Spanyolországban, majd ezt követően több európai országban, köztük Magyarországon is. Budapesten az első iroda 1996 decemberében nyílt meg. A kezdeti 53 irodából az elmúlt évek alatt, egy több mint 3899 ingatlanközvetítő irodát számláló nemzetközi hálózat lett, mely 9 országban van jelen. A Tecnocasa által alkalmazott terjeszkedési módszer különböző gazdasági helyzetben levő térségekben, kultúrákban és országokban is folyamatosan bizonyítja életképességét.

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség neked szól, küldd el önéletrajzod, vagy kattints a "Jelentkezem" gombra!