Területi képviselő

  • Cég neve

    I.D.C. HUNGÁRIA Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalat által gyártott termékek elérhetőségének bolti szinten való biztosítása (disztribúció);
  • A termékek elérhetőségének, láthatóságának a biztosítása, a marketing/trade marketing aktivitások pontos végrehajtása;
  • A vállalat és a rendszeresen látogatott kiskereskedelmi partnerek közötti értékesítés fejlesztése és a vállalat üzleti céljainak elérése;
  • Polcszervizes kollégák irányítása a hipermarketekben;
  • Új lehetőségek feltérképezése az adott régióban.

Elvárások

  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási képesség;
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Érettségi bizonyítvány.

Amit kínálunk

  • Biztos lábakon álló, stabil vállalati háttér.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség.
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig.
  • Versenyképes fizetés.
  • A munkavégzés feltételeinek biztosítása – céges gépjármű, táblagép és mobiltelefon.
  • Lendületes, családias, segítőkész csapat.

Céginformáció

Az I.D.C. Hungária Zrt. – olyan édesipari márkák magyarországi forgalmazója, mint a Moments, Verbena, Andante, Bombi és Figaro – több, mint 22 éve van jelen a magyar piacon. Termékei kiváló minőséget képviselnek és elismertek a fogyasztók körében, valamint stabil piaci pozícióval rendelkeznek.

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajza feltöltésével.