HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

Területi képviselő (16-2780)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű kereskedő és szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

Területi képviselő

pozícióba.

(16-2780)

Feladatok

  • Értékesítési célok teljesítésének elősegítése,
  • Új ügyfelek felkutatása, meglévőkkel való kapcsolattartás,
  • B2B értékesítés és üzletfejlesztés,
  • Folyamatos piackutatás és új lehetőségek felderítése.

Elvárások

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Előny: Irodabútor/papír-írószer/facility management szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • További előny: Angol nyelvtudás.

Amit partnerünk kínál

  • Céges autó (privát használattal),
  • Home office lehetőség, Work-life balance,
  • Kiemelkedő juttatási csomag (havi nettó 50.000 Ft cafeteria, negyedéves bónusz, éves bónusz),
  • Stabil háttér, széles körű termékskála, versenyképes árak,
  • Képzések, támogatások a munkavállalók részére.