Területi képviselő

  • Cég neve

    Helit

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Helit

Szeretnél egy piacvezető, dinamikusan fejlődő vállalat értékesítési csapatának tagja lenni? Otthonosan mozogsz a gasztronómia világában? Szereted, ha megbecsülik és értékelik a teljesítményed? Ha kérdéseinkre IGEN a válasz, csatlakozz hozzánk!

A HELIT NAGYKERESKEDELMI KFT. keres új kollégát TERÜLETI KÉPVISELŐ munkakörbe.

MIÉRT CSATLAKOZZ HOZZÁNK?

  • Stabil nagyvállalati hátteret és hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.
  • A munkavégzéshez biztosítunk céges autót, tabletet és mobiltelefont.
  • Belépésed napjától mentor segít a munkafeladatok elsajátításában, a tanulásban.
  • Az alapbéren felül akár már a második hónapban célorientált, jutalékrendszerű bérezésben részesülhetsz.
  • Igénybe veheted a céges edzőtermünket.
  • Időközönként céges csapatépítőkkel színesítjük a mindennapokat.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Rendszeresen, túraterv szerint látogatod a területedhez tartozó HoReCa partnereket, tájékoztatást adsz árakról, akciókról, promóciókról.
  • Felméred és folyamatosan figyelemmel kíséred a vevői igényeket.
  • Szükség szerint árajánlatokat készítesz és elvégzed a munkádhoz kapcsolódó adminisztratív feladatokat.
  • Aktívan részt veszel partneri tárgyalásokon, szerződéskötéseken.
  • Feladatod lesz új ügyfelek felkutatása, termékeink és szolgáltatásaink bemutatása.
  • Együttműködsz a hozzád tartozó üzletkötői csapattal, valamint a társosztályokkal a partnerek kiemelkedő kiszolgálása és megtartása érdekében.

SIKERES PÁLYÁZÓ LEHETSZ, HA:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Van hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalatod.
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod.
  • Legalább alapszinten használod az Excel-t.
  • Kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed.
  • Szereted a kihívásokat és kitartó vagy.

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • Rendelkezel piac- és versenytársismerettel.
  • Korábbi értékesítési tapasztalatodat a HoReCa szektorban szerezted.
  • Van szakács végzettséged és e munkakörben gyakorlatod.
  • Ismered az élelmiszeripari alapanyagokat, étlap alapján tudsz ajánlásokat tenni.