Területi képviselő

  • Cég neve

    H & A Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér Prémium

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Windows
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok:
- Meglévő partnerekkel a kapcsolattartás, túraterv szerinti látogatás, rendelés felvétel.
- Új partnerkapcsolatok kiépítése.
- Marketing, piackutatás és merchandising.
- Forgalmi tervek megvalósítása.
- Folyamatos piac és konkurencia figyelés.
- Önálló munkavégzés.
- Napi és heti jelentés készítése.

Elvárások

Ami ehhez szükséges:
3 - 5 év területi képviselői szakmai tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.
- Erkölcsi bizonyítvány.
- Jó kommunikációs és kapcsolattartó képesség.
- Középfokú végzettség.
- MS office alapfokú kezelése.

Előnyt jelent

Ami előnyt jelent:
- Cégünk által forgalmazott termékek áruismerete.
- FMCG területen való értékesítés.
- Azonnali belépés.
- Helyismeret.
- Veszprém, Pápa, Ajka, Tapolca, vagy ha ezek környékén lakik

Amit kínálunk

Amit cégünk biztosít:
- Fix fizetés + jutalék, prémium.
- Hosszú távú munkalehetőség.
- Általában 4 napos munkahét és szabad hétvége.
- Mobiltelefon, tablet és ha szükséges gépkocsi.

Céginformáció

Cégünk a Panasonic, Blaupunkt és Camelion elemek magyarországi hivatalos importőre. 1992 óta működünk és vagyunk jelen a tradicionális piacon. Magyarországi forgalmazói vagyunk még a Varta, Duracell, Energizer és Maxell elemeknek is. Elemeken kívül széles választékban kínáljuk partnereinknek a BIC, Trixline és Platinet termékeket.
Cégünk stabil piaci helyzetét, a változó körülményekre való gyors reagálását jól jellemzi, hogy a COVID-19, vagy a hirtelen jött válság ellenére is forgalmunk folyamatosan növekszik.
Vállalkozóként, vagy alkalmazottként keresünk hosszútávra területi képviselőt 25 éve működő észak-nyugat magyarországi területre. Helyi lakos jelentkezését várjuk!
Amennyiben szeretne egy folyamatosan fejlődő, megbízható, korrekt és családias cégnél dolgozni, nálunk a helye!

Jelentkezés: fényképes, részletes, szakmai önéletrajz.
Jelentkezésben kérjük megjelölni, hogy alkalmazottként, vagy vállalkozóként jelentkezik az állásra, valamint a munkakezdésnek az időpontját.