Területi képviselő (Gyógyszertárak és Bioboltok látogatása)

  • Cég neve

    Vital World Kft

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Partnerek rendszeres, túraterv szerinti látogatása
- A vállalat által forgalmazott termékek hatékony értékesítése, rendelés felvétel
- Forgalmazói kör folyamatos bővítése, új potenciális partnerek felkutatása, tájékoztatása a termékekről, akciókról, marketing kampányokról
- Márkaépítés ill. a márka megjelenítésének kialakítása, gondozása az értékesítési pontokon,
- Termékismertető előadások megszervezése és megtartása a forgalmazó partnereknél,
- Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Középfokú végzettség, a közgazdasági és/vagy egészségügyi szakmai érettségi,
  • Minimum 2 éves gyógyszertári értékesítési tapasztalat, erős, kiterjedt területi (patikai) kapcsolatrendszer,
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, kiváló értékesítési és tárgyalási képesség,
  • Kiváló kommunikációs képesség, kiváló termékismertetői képesség,
  • Képes úgy dolgozni, mintha a saját márkatermékét építené nap, mint nap
  • B kategóriás jogosítványa van és megbízható autóvezetési gyakorlata.
- Kitartó, nyitott, dinamikus, jó munkabírású személyiség, megbízható és hatékony és felelősségteljesen dolgozik önállóan, valamint csapatban.
- Kiemelkedő munkaszervezési képességekkel bír, kiválóan és céltudatosan kommunikál, vállalkozó szellemű, kifejezetten aktív és szereti a munkáját.
- Ügyfélorientált szemlélete van
- Magabiztos számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik MS Excel, Word, PowerPoint, Outlook programok területén.

Előnyt jelent

- Értékesítési tapasztalat a gyógyszertárakban,
- Jelentős és minőségi kapcsolatrendszer a gyógyszertárakban
- Gyógyszerész vagy gyógyszerész szakasszisztensi végzettség,
- nyelvismeret. (francia, spanyol, német vagy angol)

Amit kínálunk

- A lehetőséget, hogy büszke lehess arra, hogy Te vezeted be a forgalmazott termékeinket a hazai piacra.
- Versenyképes és teljesítményarányos fizetést és jutalmazási rendszert, ami tükrözi a sikereidet és eredményeidet.
- Rugalmas és önálló munkaszervezést.
- Cégautó használatot.
- Kommunikációs eszközöket.
- Tanulást, fejlődési és karrierlehetőséget egy olyan vállalatnál, ahol a kiváló teljesítményt tiszteletben tartják és jutalmazzák.
- Büszkeség és elégedettség érzését, amikor látod, hogy a munkád valódi hatást gyakorol az emberek életére, egészségükre.

Céginformáció

A Vital World Kft kizárólagos magyarországi forgalmazóként dolgozik együtt étrend-kiegészítő termékeket és dermokozmetikai termékeket gyártó ismert és elismert nemzetközi nagyvállalatokkal.
Ha Te vagy az az egyedülálló egyéniség, aki mindig kiemelkedőt nyújt, és vágyik arra, hogy a tetteivel valóban hatást gyakoroljon az emberek életére, akkor most elérkezett egy remek lehetőség, hogy kamatoztasd a tudásodat és a tehetségedet!

 Most olyan ambiciózus és szenvedélyes gyógyszertár és biobolt látogatókat keresünk, akik arra vágynak, hogy bebizonyítsák: ők a legjobbak azáltal, hogy vezető márkatermékeket vezetnek be a rájuk bízott területen és ahol a nevük hosszú éveken keresztül összefonódik a sikerrel és az elkötelezettséggel.

Ha úgy érzed, hogy te vagy az, akit keresünk, mert készen állsz az új kihívásokra és a nagy lehetőségekre, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a bruttó bérigényed megjelölésével - a hirdetés megjelenésének időpontjától számított három héten belül. A pályázatok értékelésénél kiemelt fontossággal bír a motivációs levél, amelyben a pályázó részletesen kifejti szakmai tapasztalatait, kapcsolatrendszerét, eddigi munkarendjét, és az általa épített márkatermékekkel kapcsolatosan elért sikereit.

Változtasd meg az életed és vezess be márkatermékeket Magyarországon a Vital World Kft-nél és legyél példátlanul sikeres!!!