Imperial Tobacco Magyarország Kft. logo

Területi képviselő Fejér megye területére

  • Cég neve

    Imperial Tobacco Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

1. Piacfigyelés, piacelemzés
A területi munka során a piaci eseményekkel, változásokkal kapcsolatos információk (márkák, árak, forgalom, fogyasztói szokások, promóciók, konkurencia tevékenysége stb.) összegyűjtése és a kollégák/vezetők felé történő továbbítása.

2. Partnerkapcsolatok
A rendszeres személyes látogatások során jó üzleti kapcsolat kialakítása és kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel. A partnerek támogatása, tanácsadás és ezen keresztül hozzájárulás a vállalat pozitív megítélésének fenntartásához. A kereskedelmi szerződések betartásának ellenőrzése.  A képviselői túraterv követése akár saját javaslat alapján.

3. Termék rendeltetés
A vállalati sztenderdeknek megfelelő termékválaszték biztosítása a kiskereskedelmi egységekben, valamint a készletnélküliség kiküszöbölése. A termékek rendeltetése, megfelelő készletszint biztosítása Imperial termékekből a dohányboltokban. A nagykereskedelmi partner raktárkészletének rendszeres ellenőrzése a vállalati utasításoknak megfelelően.

4. Promóciós és merchandizing tevékenység
A partnerek tájékoztatása a vállalat mindenkori termékeiről, akcióiról, új termékbevezetésekről, változásokról, valamint eseti információk átadása. Az egyedi megállapodásokhoz ajánlatok és javaslatok elkészítése, a szerződés megkötése és betartásának ellenőrzése. A termékek megjelenésének biztosítása a vállalati elvárásoknak, valamint a merchandizing irányelveknek megfelelően. Egyéb marketingkommunikációt támogató POS (bolti reklám) anyagok szállítása, összeállítása és bolti kihelyezése a mindenkori feladatoknak megfelelően.

5. Beszámolók, jelentések
Az adminisztratív feladatok ellátása, adatok rögzítése a CRM rendszerben. A napi jelentések rendszeres elküldése CRM rendszeren keresztül, készlethiány (OOS) információk rendszeres ellenőrzése, a piaci információk elküldése.

Elvárások

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettség és érettségi bizonyítvány
  • FMCG szektorban szerzett, min. 3 év területi képviselői tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély és aktív vezetési gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Preferált lakóhely: Székesfehérvár

Képességek és készségek

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Üzleti gondolkodás
  • Kezdeményező képesség és proaktív magatartás
  • Felelősségvállalás
  • Elkötelezettség
  • Jó megjelenés
  • Határozottság
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó készség és kreativitás
  • Mobilitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (fix+bónusz)
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás
  • Vállalati gépkocsi privát használatra is
  • Telefon és táblagép saját használatra
  • Sokszínű és befogadó kultúra
  • Remek csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Kik vagyunk?

A hazai dohánypiac egyik legnagyobb szereplője. Nemzetközi hátterű, multinacionális cég londoni székhelyű anyavállalattal. Európában klaszter szervezetben működünk, így a helyi leányvállalat a Közép-Kelet-európai szervezethez tartozik, amelynek központja Prága.
Magyarországi irodánk Budapesten található.

A munkakör célja:

A vállalat piaci érdekeinek képviselete a rád bízott területen, ahol a saját magad ura lehetsz.
A marketing és értékesítési célok elérése érdekében az elvárt polcrészesedés és a termékek disztribúciójáért leszel felelős a látogatott kereskedelmi egységekben.  Te leszel a kapocs vállalatunk és kereskedelmi partnereink között, akiknek a legmagasabb szintű támogatást kell majd nyújtanod.

  • Kérjük jelentkezéskor az önéletrajzban tüntesd fel a bruttó bérigényed.
  • Jelentkezési határidő: 2024. 06. 03.