Területi képviselő (Fejér megye)

  • Cég neve

    Berner Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Berner Kft.

A Berner vállalatcsoport (több, mint 8.000 munkatárssal és 1 milliárd Euró forgalommal) az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén.

munkatársakat keresünk járműiparos ágazatunkba,

Hajdú-Bihar megye, Fejér megye, valamint Budapest és Pest megye területére.

Feladataid lesznek:

  • Szerszámok, rezsianyagok direktértékesítése meghatározott túraterv alapján
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Az adott terület piaci potenciáljának kiaknázása az értékesített termékek számának bővítésével

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulás
    • amennyiben a szakmát ismered, megtanítunk értékesíteni
    • amennyiben értékesítési tapasztalatod van, megtanítjuk a termékeket és a szakma fortélyait
  • Családias hangulatú multinacionális munkakörnyezet
  • Az ágazatban egyedülálló high-tech értékesítési szoftver és géppark
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem
  • Privát célra is használható szolgálati gépjármű és mobiltelefon
  • A jelenkornak megfelelő motivációs bérrendszer
  • Cafeteria
  • On-the job tréningek a további fejlődés támogatására

Amit kérünk:

  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Versenyszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

A járműiparos kapcsolatrendszert és az értékesítési képviselői gyakorlatot előnyként értékeljük.

Fejér megye területén található lakhely a pozíció betöltésénél előny!

Járműiparos ügyfelek elsősorban személygépjárműves és haszongépjárműves szakszervizek, fényezőműhelyek, gumisok, karosszériások, mezőgazdasági gépszerelők.

Várjuk fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzod „Járműipar” jeligére a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő