Területi képviselő

  • Cég neve

    EURO WAREHOUSE Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Fizetés

    Jutalék

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, üzletlátogatás.
  • Értékesítés.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Word, Exel).
  • Teljesítmény orientáció.
  • Területi képviselői tapasztalat (min 3-5 év).
  • Vezetési gyakorlat "B" kategória.

Előnyt jelent

  • Víz-gáz fűtéstechnikai termékek ismerete.
  • Aktív partnerkör megléte.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttértámogatás.
  • Folyamatos műszaki és kereskedelmi továbbképzés.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel (három hónap).
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony.
  • Termék ismeret illetve meglévő partnerkör függő versenyképes fizetés.
  • Próbaidő követően: alapfizetés + jutalék.
  • Korlátlan belföldi és EU-n belüli telefon használat (próbaidő alatt is).

Céginformáció

Az Euro Warehouse Kft., Budapest, IX. kerületi központtal rendelkező nemzetközi multinacionális cég magyarországi leányvállalata, csapat bővítés miatt, 2 területi képviselőt keres, értékesítői tapasztalattal, főállásban Dunántúli területre.(1 fő dél, 1 fő közép Dunántúl). A cég, épület gépészeti termékekkel foglalkozik.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes CV + motivációs levél.
A tárgy mezőben, kérjük írják: "Én vagyok a legmegfelelőbb Területi Képviselő!"