Területi Képviselő (Északkelet-Magyarország)

  • Cég neve

    Maspex Olympos Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Szívesen képviselnéd a következő népszerű termékeinket: Topjoy, Apenta, Kubu, Nestea...valamint Royal, Bols, Żubrówka, Hendrick's, Grant's...?
Fontos számodra a szakmai fejlődés, de az irodában ülést nem neked találták ki?
Kitartásod megbízhatósággal és remek fizikai kondícióval társul?
Ha igen, akkor itt az idő, hogy csatlakozz a népszerű termékeit gyártó és forgalmazó Maspex Olympos Kft. csapatához Területi képviselő pozícióba!

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Napjaid során látogatást teszel a partnereinknél a túraútvonalad mentén, akik egyre növekvő rendelésekkel hálálják meg a rájuk szánt idődet.
  • Kisugárzásod és magabiztos fellépésed által könnyen értékesíted a divatos és fiatalos termékeinket, amiknek támogatod az előnyös kihelyezését az üzletekben.
  • Neked köszönhetően polcrészeink és másodlagos kihelyezéseink is mindig szemet gyönyörködtetően fognak kinézni, legyen szó akár polcfeltöltésről vagy a displayek megfelelő kihelyezéséről.
  • A munkához tartozó adminisztrációt mobil appon keresztül tudod rögzíteni a helyszíneken, így hazaérkezésed után nem kell órákat ’papírmunkával’ eltöltened.
  • A munkához tartozó adminisztrációt mobil appon keresztül tudod rögzíteni a helyszíneken, így hazaérkezésed után nem kell órákat ’papírmunkával’ eltöltened.
  • Mivel Magyarország gyönyörű megyéit járod be (első sorban Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megye, de érinted Borsod-Abaúj-Zemplén megyét is), ezért a tömegközlekedésnél gyorsabb és hatékonyabb leszel, ha a céges autót használod, amihez szükség van meglévő B kategóriás jogosítványodra.

Elvárások

Mikor érdemes jelentkezned erre a lehetőségre?
  • Ha megbízható, lendületes és proaktív vagy, mert a mi összetartó csapatunk is ilyen.
  • Ha tudod, hogy ebben a szakmában kellő alázattal és a kapcsolatok ápolásával lehetsz igazán sikeres.
  • Ha legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Ha már van területi képviselői pozícióban szerzett minimum 1 éves tapasztalatod, különösen, ha az FMCG szektorban.

Előnyt jelent

  • Örülünk, ha elsősorban Debrecen-Nyíregyháza környékén laksz, mert innen tudod leghatékonyabban elvégezni a feladatokat és bejárni a te területedet.

Amit kínálunk

  • Mert olyan ismert és népszerű termékek nagykövete lehetsz, amiket nem kell se bemutatni se tukmálni, mert örömmel fogadják mindenhol
  • Kötetlen munkaidőben dolgozhatsz, így rugalmasad oszthatod be magadnak a napi feladatidat úgy, hogy a kitőzött eredmények meglegyenek
  • Céges autót biztosítunk számodra - magánhasználatra is ;) - így könnyen és gyorsan el tudsz jutni úticélodhoz
  • A versenyképes fizetésed minden hónap 10-ig megbízhatóan érkezik a számládra
  • Éves szinten közel nettó negyedmilliós SZÉP-kártyás juttatással is számolhatsz, ami nagyon jól jön bevásárlás vagy egy utazás kapcsán is
  • Tudjuk, hogy a nagy napoknak nemcsak öröm, hanem anyagi vonzata is van. Ezért az életed fontos eseményihez mi is szívesen hozzájárulunk: házasságkötésed nettó 50 ezer Ft-tal, gyermeked születése esetén nettó 100 ezer Ft-tal tesszük még szebbé ezeket a napokat.
  • Munka mellett figyelünk a feltöltődésre és a közös élményszerzésekre is: rendszeres csapatépítő programok, céges vacsik, névnapi köszöntések, balatoni bicikli túra, karácsonyi buli, családi nap, Mikulás parti …soroljam még? :)
  • Sok jót tudnék még írni, de egyszerűbb, ha eljössz hozzánk egy beszélgetésre, ahol személyesen is megismerkedhetsz velünk. Elöljáróban annyit, hogy egy összetartó, fiatalos, segítőkész csapat vagyunk, akik nagyon várnak téged! :)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal várjuk.