Területi képviselő (Észak-Pest)

  • Cég neve

    Láng Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Óradna u. 12.

  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja,
a Láng Kereskedelmi Kft.  ÉSZAK-PESTI telephelyére keres TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársat, aki szeret önállóan dolgozni és megtalálja a megfelelő hangot a vevőinkkel.

Jelentkezz hozzánk, ha szereted az autós világot és a színes feladatokat!

Főbb feladatok:

  • A Láng Kereskedelmi Kft. képviselete
  • Partnerek „túraterv” szerinti látogatása
  • Testreszabott ajánlatok kidolgozása
  • Piaci igények felkutatása, adatgyűjtés
  • Beszámolók, riportok készítése
  • Önálló munkatervezés, heti látogatási rend tervezés
  • Értékesítési projektek tervezésében, megvalósításában való aktív közreműködés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 év, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Problémamegoldó képesség
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Gépjármű alkatrész értékesítésében való jártasság
  • Gépjármű alkatrész értékesítés terén piaci szereplők ismerete
  • Gépjármű szervizek működésének ismerete

Amit kínálunk

  • Energikus, jó munkahelyi légkör
  • CÉGAUTÓ
  • Laptop
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Versenyképes bérezés
  • Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből
  • All You Can Move tagság lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük küldd el fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk honlapunkon tekinthető meg.