Értékesítő/irodai asszisztens

  • Cég neve

    IL QUARTO STUDIO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1042 Budapest, Árpád út 77.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 1,0M Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Karrier út & életpálya !!  Egyik alapelvünk, hogy nagy figyelmet fordítunk a munkatársainkra , különösen a fiatalokra . A FIX alapfizetés ad egy biztonságot, hogy amíg még belerázódsz addig se maradjál pénz nélkül. Az, hogy az alapfizetésről mikor mondasz le egy vállalkozói gondolkodás jegyében csak rajtad áll! :)
#Stabilfizu #Jólérzemmagam #Fejlődök!

Lakások/házak bemutatása, ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • Lépésről lépésre betanítunk, hogyan kell az ügyféllel kommunikálni.
  • Ajánlatok felvétele, szerződéskötésekkel kiegészítve.
  • Kapcsolat tartás meglévő ügyfeleinkkel.
  • Telefonhívások fogadása, e-mailek kiküldése aktuális ajánlatok kiajánlása
  • Betanított munka mentor programmal kiegészítve.

Elvárások

Ha azt érzed több van benned, mint amit eddig a felszínre tudtál hozni, nem lesz ezzel gond! :)

  • szorgalom, dinamikus, fiatalos lendület
  • pozitív, sikerorientált gondolkodál
  • Microsoft alapismerete

Előnyt jelent

Fiatalos megjelenésű jelentkezőket keresünk és hidd el nincs lehetetlen, ha el tudunk köteleződni egymás mellett, határ a csillagos ég!

  • Érettségi bizonyítvány megléte.
  • Pályakezdő vagy.
  • Igényes megjelenés.

Amit kínálunk

Fiatalos csapat dinamikus fejlődés!
Kezdő kollégáink rövid idő alatt nagy utat tettek meg és hidd el semmivel sem különlegesebbek, mint TE!
Ha úgy érzed, hogy jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel, küldd el nekünk az önéletrajzodat.

  • Céges utazások, gálavacsorák csapatépítők, események amelyek  jó hangulatban szoktak telni, az irodán kívül is szoktunk együtt időt eltölteni, mindenben számíthatunk egymásra. Ha neked fontos, hogy ne gyomorideggel járj  be dolgozni, hanem jó hangulatban várva az aznapi kihívást, jó helyen vagy. :)
  • Karrier!
  • Szabad hétvégék!
  • Cégünk ingyenes és folyamatos képzést biztosít mind a kezdő,  mind a már tapasztalattal rendelkező munkatársak részére
  • Hosszútávú munka!
  • Céges telefon  tablet
  • STABIL FIX FIZETÉS

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A hálózat fejlődésében 1994 májusa jelentett mérföldkövet, amikor a Tecnocasa átlépte Olaszország határát és megkezdte működését Spanyolországban, majd ezt követően több európai országban, köztük Magyarországon is. Budapesten az első iroda 1996 decemberében nyílt meg. A kezdeti 53 irodából az elmúlt évek alatt, egy több mint 3899 ingatlanközvetítő irodát számláló nemzetközi hálózat lett, mely 9 országban van jelen. A Tecnocasa által alkalmazott terjeszkedési módszer különböző gazdasági helyzetben levő térségekben, kultúrákban és országokban is folyamatosan bizonyítja életképességét.

Lépj ki az unalmas hétköznapokból, küld el az önéletrajzod és hamarosan keresünk!