Területi képviselő / értékesítési tanácsadó

  • Cég neve

    Profession Services

    Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Románia

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Román középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Ügyfelünk a szerszámkereskedelem éllovasa.

Stabil, biztos háttér, osztrák anyavállalat, 2005-től vannak Magyarországon.
Kelet-Magyarország és Románia területére keresnek

pozícióba munkatársat.

FŐ FELADATOK:

  • A közösen meghatározott éves forgalmi célok elérése
  • A meglévő Tagvállalatokkal való kapcsolattartás, illetve új Tagvállalatok akvizíciója -felvétele a beszerzési társulásunkba
  • Akvizíció (új -és meglévő Tagvállalatoknál) a cég saját franchise rendszerébe
  • heti jelentések, beszámolók készítése a regionális értékesítési vezetőnek (heti tervezés, heti, akvizíciós beszámolók, elszámolások
  • A saját franchise koncepció gondozása és felülvizsgálata (pl. kötelező listázás, merchandising checklist stb.)
  • A saját franchise brand marketing, illetve reklám tevékenységek kivitelezése, koordinálása, (kapcsolódási pont tagok/Consulting/értékesítési vezető között)
  • Értékesítési tanácsadás a tagoknak és azok személyzetének a 3e áruválasztékának értékesítéséhez
  • a Cég termékeinek értékesítése (raktári és HU beszállítói)
  • A Cég értékesítési és marketing-koncepció érvényesítésével kapcsolatos tanácsadás és ellenőrzés (pl. külön akciók, szortiment-tervek, prezentációs koncepciók stb.)
  • Segítség új üzlet nyitásánál, illetve meglévő üzlet átalakításánál
  • Piacfigyelés -követés
  • Reklamációs ügyintézés
  • Akvizíció/helyszínelemzés: a tagok adatainak felvétele, illetve a tagfelvételhez szükséges dokumentumok előkészítése -továbbítása a közvetlen felettesének

ELVÁRÁSOK:

  • min. középfokú végzettség
  • ROMÁN nyelvtudás (német nyelvtudás előny, de nem feltétel)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat előny

JUTTATÁSOK:

  • Laptop
  • Céges személygépkocsi
  • Éves bónusz
  • Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs