Területi Képviselő (Dél-Buda és környéke vagy Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye)

  • Cég neve

    Danone Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 35.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Csatlakozz a Danone-hoz, az egyik legnagyobb FMCG vállalathoz, és segíts nekünk abban, hogy a lehető legtöbb emberhez eljuttassuk az egészséget az élelmiszeren keresztül. Szeretnél csatlakozni hozzánk, hogy hozzájárulj egy egészségesebb világhoz? Most keresünk egy:

Területi Képviselő
(Full-time, Helyszín: Dél-Buda és környéke vagy Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye, Magyarország)

Miért is jelentkezz hozzánk?
  • Tanulás, fejlődés egy piacvezető multinacionális FMCG vállalatnál
  • Megújuló és kihívásokkal teli multinacionális környezet
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú és lendületes csapat
  • Vállalati gépkocsi, mobiletelefon
  • Medicover Egészségbiztosítás
  • Cafeteria
  • Extra szabadnap a születésnapon

Feladataid lesznek:
  • Termékek kihelyezésének és eladásának biztosítása Dél-Buda és környéke vagy Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye területén
  • Az ügyfelek túraszerű látogatása, jó kapcsolat fenntartására és a minőségi kiszolgálásra való törekvés
  • Rendelések felvétele a területhez tartozó értékesítési pontokon
  • Promóciós és marketing aktivitások megvalósítása
  • Mindenkori polckép betartása
  • Új ötletek és javaslatok tétele a terület fejlesztése érdekében
  • A kiszállítandó áru pontos bolti megérkezésének támogatása

Elvárások

A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • B-kategóriás vezetői engedély és gyakorlat
  • Rugalmasság, önállósság, ügyfélorientált személyiség
  • Motiváció, nyitottság és szenvedély a kereskedelem iránt
  • Precíz és szervezett személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Angol nyelv középfokú ismerete előny
  • Felsőfokú végzettség előny
  • 2 év szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk

Rólunk:
A Danone küldetése, hogy nem csak a saját életünket, de az egész világot is megváltoztathatjuk a tudatos táplálkozással. Mégpedig úgy, hogy saját egészségünkön kívül arra is odafigyelünk, hogy segítsük a fenntartható élelmiszeripart és vízgazdálkodást. Így nem csak magunkért tehetünk, de bolygónkért is. Ezért hozta létre a cég új, nemzetközi jövőképét, a ’One Planet, One Health’ („Egy életünk van és egy bolygónk”) nevű programot, melyben a vállalat számos egysége vállal kötelezettséget például a termékfejlesztés vagy a környezetvédelem területén. A Danone célja, hogy partnereivel közösen tegyen a táplálkozásért és a bolygónk egészségéért, mert az egészséges életvitelhez a kiegyensúlyozott táplálkozás is elengedhetetlen, és ehhez egészséges környezet is szükséges.
Szervezetünkben elfogadjuk a sokszínűséget. Ez azt jelenti, hogy minden jelentkezőt teljes körűen és méltányosan mérlegelnek, figyelmen kívül hagyva a fajt, a bőrszínt, a vallást, a nemet, a szexuális irányultságot, a nemi identitást, a nemzeti származást vagy a fogyatékossági státuszt.

Nyomd meg a "Jelentkezés” gombot és küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, illetve kérjük, oszd meg velünk az elvárásaidat a pozícióval kapcsolatban a fizetést illetően (bruttó összeg, forintban).