Területi képviselő (Csongrád-Csanád vármegye)

  • Cég neve

    HANSA-KONTAKT KFT.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A vevők folyamatos tájékoztatása, megrendelések generálása, továbbítása,
  • A vevők magas színvonalú kiszolgálásának folyamatos biztosítása,
  • Új vevők felkeresése, szerződéses kapcsolat létrehozása,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Kereskedelmi szakirányú végzettség,
  • Több éves értékesítési területen szerzett gyakorlat,
  • Magas szintű elemzési, tervezési készség és döntéshozatali képesség,
  • Vevőorientált szemlélet,
  • Az MS Office és az IT kommunikáció gyakorlott használata,
  • Világos, hatékony kommunikáció,
  • Fejlett együttműködési készség,
  • Érvényes gépjárművezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil vállalati háttér,
  • versenyképes jövedelem.

Céginformáció

Az ország egyik meghatározó élelmiszer nagykereskedelmi vállalata Csongrád-Csanád vármegye területére munkatársat keres.

Ha érdekelt a hosszú távú együttműködésben, és keresi az igazi szakmai kihívásokat, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!