Területi képviselő (Csongrád-Csanád, Bács-Kiskun Vármegye)

  • Cég neve

    Bor és Víz Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye

  • Fizetés

    Prémium

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel, folyamatos üzletfejlesztés
  • Borok, égetett szeszek bemutatása, kóstoltatása
  • Akciók, promóciók levezénylése
  • Rendezvényeken, borbemutatókon, borvacsorákon cégünk szakmai képviselete
  • Az üzleti tervben meghatározott célkitűzések elérése

Elvárások

  • Borkultúra iránti nyitottság, alapfokú borismeretek
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség
  • Legalább 3 év hasonló területen (Horeca, borkereskedelem) szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó tárgyaló-, szervező-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, stressz tűrő, pozitív személyiség
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (versenyképes alapbér + célprémium)
  • Biztos munkahely, igényes környezettel
  • Mobiltelefon és költségtérítés
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik vezető borkereskedése, számos hazai és külföldi borászat képviselője. Folyamatos növekedésünk biztosítása és az újabb kihívások miatt Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun Vármegye területre területi képviselőt keresünk.

Amennyiben képesnek érzed magad ezen – nem kis kihívást jelentő – munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgy mezőben „területi képviselő”-ként megjelölve.