Területi képviselő

  • Cég neve

    Btech Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 56/b.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése Magyarország területén
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, az üzleti kapcsolatok építése és megerősítése
  • Rendszeres látogatások az ügyfelekhez, személyes és telefonos kommunikáció, direkt értékesítés
  • Ügyféligények felmérése és azoknak megfelelő megoldások kínálása
  • Értékesítési célok elérésének aktív támogatása és biztosítása
  • Értékesítési tevékenységek nyomon követése és riportálása
  • Értékesítési lehetőségek és piaci trendek folyamatos figyelemmel kísérése, riportálása
  • Szoros együttműködés a marketing csapattal az értékesítési stratégiák kidolgozása és végrehajtása érdekében

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • 2-3 év területi képviselő/értékesítő tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó és döntéshozó képesség
  • Jó időmenedzsment és szervezőképesség
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó munkakörnyezetben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elsősorban Budapesti vagy környékbeli lakóhely

Előnyt jelent

  • Angol/francia nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és jutalmazási rendszer
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség és tréningek
  • Rugalmas munkaidő és modern munkakörnyezet
  • Céges autó, mobiltelefon és laptop a munkavégzéshez

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Vállalatunk 30 éve az óra-ékszer piac meghatározó szereplője. Hivatalos magyarországi importőre és kizárólagos forgalmazója vagyunk több svájci világmárkának és trendi divatmárkáknak.
Nagykereskedelmi értékesítési csapatunkba keresünk egy lelkes és eredményorientált területi képviselőt, aki csatlakozna hozzánk, hogy segítsen tovább növelni cégünk piaci részesedését és ügyfeleink elégedettségét. Ha szereted az új kihívásokat és motivált vagy az értékesítés terén, akkor ez az állásajánlat Neked szól!

Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak és motivál a kihívás, ne habozz, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igényed megjelölésével.