Területi képviselő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk vitaminok és étrend-kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Az elmúlt években egymás után 5x elnyerték a MagyarBrands díjat, kétszeres Business SuperBrands díjasok, valamint 8. éve jegyzik cégüket a pénzügyileg legstabilabb és legmegbízhatóbb magyarországi vállalkozások között.

Ezeken túl egy sor üzleti elismerés jelzi, hogy miért érdemes velük együttműködni.

Ha Te is szeretnél egy barátságos, sikeres, összetartó csapat tagjává válni, akkor add le jelentkezésedet
(akár pályakezdőként), mert most hozzájuk keresünk 2 új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Potenciális disztribútorok keresése
  • Termékek bemutatása
  • Igények felmérése
  • Kapcsolattartás a törzsvevőkkel és a már meglévő partnerekkel
  • Partnerek látogatása
  • A poszthoz tartozó adminisztráció tevékenység pontos végzése (árajánlat, adminisztrációs tábla vezetés stb.)
  • Gépjárművel kapcsolatos karbantartás, adminisztrációk (pl. menetlevél)
  • Útvonalterv készítése
  • Éves célok elérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gépjármű vezetői jogosítvány
  • Alapszintű Számítógép ismeret – Word, Excel, e-mail használata
  • (Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadják)
  • Aktív, energikus, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Utazásra való hajlandóság, gyakorlott sofőr
  • Átgondolt döntéshozatal és üzleti érzék
  • Önálló munkavégzés
  • Motiválhatóság és hajlandóság a tanulásra
  • Alkalmazkodó készség
  • Reprezentatív megjelenés (üzleties öltözködés a tárgyalásokon)
  • A vitaminok és étrend-kiegészítők „szeretete” – legyen némi meggyőződése arról, hogy jók

Amit kínálunk:

  • Alap fizetés + jutalék (befolyt nettó forgalom árrése alapján)
  • Teljesítményarányos fizetés (nincs plafon)
  • Feladatkörrel kapcsolatos és egyéb képzések (a későbbiekben is folyamatos belső és külső képzések)
  • Szakmai és személyes fejlődés támogatása (mentor program)
  • Folyamatos kihívások és motiváló légkör
  • Munkavégzéssel kapcsolatos eszközök (gépkocsi, laptop, telefon stb.)
  • Hivatalosan bejelentett munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiemelkedő munkakörnyezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Észak-Dunántúli - Pápa, Kisbér, Ajka, Zirc körön belüli lakhely (1-es terület)
  • Dél-Dunántúli - Kaposvár környéki lakhely (3-as terület)
  • Elhivatottság az egészséges életmód iránt

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkaidő: Az irodai nyitvatartás hétfőtől péntekig: 08-16:30-ig. (fél órás ebédidővel)
  • Területen rugalmas időbeosztás
  • Minden második hétfőn Veszprémbe kell utazni
  • Negyedévente egy szakmai nap, mindig szombatra esik, Budapesten
  • Munkavégzés területe:
  • Észak-Dunántúli régió Tatabányáig (1-es terület: Vas, Győr-Moson-Sopron, Veszprém, Komárom-Esztergom, Fejér Vármegyék a Balaton Vonala felett).
  • Dél-Dunántúli régió (3-as terület: Zala, Somogy, Tolna, Baranya, és Fejér vármegyék a Balaton vonala alatt).
  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!