Területi képviselő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    - Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnél egy fiatalos és professzionális csapat része lenni?

Nyitott vagy az újdonságokra?

Szeretsz és tudsz is új partnereket megszólítani?

Akkor ez a pozíció neked szól!

Partnerünk egy magyar tulajdonú, saját márkát forgalmazó,
fényforrások nagykereskedelmével foglalkozó cég.

Hunter attitűddel rendelkező, új munkatársukat keressük az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolatépítés, új partnerek gyűjtése,
  • Piacbővítés fontosságának folyamatos szemelőtt tartása,
  • Volumen és disztribúció növelése,
  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése,
  • A beérkező rendelések feldolgozása,
  • Ügyfél orientált hozzáállás, folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Értékesítési tapasztalat bármilyen területről,
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, kommunikálj bátran
  • Pontosság, precizitás és jó problémamegoldó képesség,
  • Tárgyalástechnikai jártasság,
  • Számítástechnikai programok felhasználói szintű ismerete,
  • Erős hunter attitűd, új kapcsolatok építéséhez,
  • B kategóriás jogosítvány, napi szintű használathoz.

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos, pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközök biztosítása (szolgálati gépjármű, laptop, mobiltelefon, tablet),
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningekkel támogatva,
  • Fiatalos, agilis, támogató csapat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Bács Kiskun, Jász Nagykun, Csongrád, Békés megyék
  • Munkaidő: heti 40 óra rugalmasan
  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű
  • önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!