Területi képviselő

  • Cég neve

    BÁRDI AUTÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Zala

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Feladataid lennének:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása Zala - Somogy - Baranya és Veszprém vármegyében, mely a következő kirendeltségeink partner hálozatát foglalja magába: Keszthely, Marcali, Nagyatád, Szigetvár, Tapolca
  • Testreszabott ajánlatok készítése, a kondíciók vevői igényekhez igazítása
  • A cég által kínált partneri lehetőségek kommunikálása
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára
  • Vevőakvizíció

Amit elvárunk:

  • Középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Értékesítésben szerzett – szakmai tapasztalat
  • Autóalkatrész piac ismerete
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség

Amit nyújtunk neked:

  • Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás
  • Versenyképes jövedelem (Szolgálati autó, iPad, telefon)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Területi képviselő
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.