Területi képviselő (Baranya, Somogy, Tolna Vármegye)

  • Cég neve

    Bor és Víz Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel, folyamatos üzletfejlesztés
  • Borok, égetett szeszek bemutatása, kóstoltatása
  • Akciók, promóciók levezénylése
  • Rendezvényeken, borbemutatókon, borvacsorákon cégünk szakmai képviselete
  • Az üzleti tervben meghatározott célkitűzések elérése

Elvárások

  • Borkultúra iránti nyitottság, alapfokú borismeretek
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség
  • Legalább 3 év hasonló területen (Horeca, borkereskedelem) szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó tárgyaló-, szervező-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, stressz tűrő, pozitív személyiség
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (versenyképes alapbér + célprémium)
  • Biztos munkahely, igényes környezettel
  • Mobiltelefon és költségtérítés
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik vezető borkereskedése, számos hazai és külföldi borászat képviselője. Folyamatos növekedésünk biztosítása és az újabb kihívások miatt Baranya, Somogy és Tolna Vármegye területre területi képviselőt keresünk.

Amennyiben képesnek érzed magad ezen – nem kis kihívást jelentő – munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgy mezőben „területi képviselő”-ként megjelölve.