Területi képviselő (Bács-Kiskun megye)

  • Cég neve

    Tech-Masters Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A meglévő ügyfélkör felelősségteljes kezelése és további bővítése
  • Termékeink bemutatása partnereinknek
  • Tárgyalások lefolytatása a döntéshozókkal és a felhasználókkal
  • Megrendelések felvétele

Elvárások

  • Műszaki beállítottság
  • Középiskolai végzettség
  • Rendezett háttér
  • SZÁMLAKÉPESSÉG
  • Saját, jó állapotú gépjármű
  • Kitartás, nagy terhelhetőség
  • Jó megjelenés és kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Alapos technikai és értékesítési / kereskedelmi képzés
  • Saját értékesítési terület, ügyfélkör és önállóság
  • Betanulási időre fix juttatás, később kimagasló teljesítményarányos jutalék
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Csúcsminőségű, egyedi jellemzőkkel rendelkező termékek kizárólagos területi forgalmazása
  • Fejlődési lehetőség egy sikerorientált vállalkozásban

Céginformáció

Ha úgy érzi, hogy hirdetésünk éppen Önnek szól, küldje el nekünk fényképes jelentkezését a „Jelentkezem“ gomb megnyomásával.