Területi képviselő, agrár szaktanácsadó (Jász-Nagykun-Szolnok és Békés vármegye)

  • Cég neve

    TERRAGRO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég termékeinek értékesítése adott régióban
  • Együttműködés a régióvezető kollegákkal
  • Meglévő partnerek látogatása, kiszolgálása, értékesítés generálása
  • Új, potenciális partnerek felkutatása
  • Szaktanácsadás, szakmai előadások tartása
  • Piacismeret, piaci információk gyűjtése

Elvárások

  • Felsőfokú agrár szakirányú végzettség
  • Meglévő partner kapcsolati rendszer
  • Minimum 3 év agrárkereskedelmi tapasztalat
  • Eredményorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Jó fellépés, magabiztos, célratörő, dinamikus egyéniség
  • Ökológiai szemlélet, környezettudatosság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Növényorvosi végzettség

Amit kínálunk

  • Gépkocsi
  • Telefon
  • Stabil munkahely Magyarország egyik legsikeresebb vállalatánál
  • Izgalmas, változatos kihívást jelentő munka
  • Szakmai tudományos háttér
  • Jelentős, kiemelkedő kutatói bázis
  • Erős marketing és szakmai támogatás
  • Kellemes munkaköri légkör, kiváló csapatszellem

Céginformáció

A TERRAGRO Kereskedelmi Kft. fiatal, dinamikusan fejlődő, nemzetközi értékesítési hálózattal rendelkező magyar cég. A mezőgazdasági növénytermesztésben jelentős szerepet betöltő vállalat új fejlesztésű, mikrobiológiai és más biostimulátor készítményeinek értékesítéséhez területi képviselő, agrár szaktanácsadó munkatársakat keres az alábbi vármegyékbe: Jász-Nagykun-Szolnok és Békés vármegye.