Hajdú-Bihar Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara logo

Területi irodai munkatárs

2 munkatársat keresünk

  • Cég neve

    Hajdú-Bihar Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara

  • Munkavégzés helye

    4200 Hajdúszoboszló

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • kapcsolattartás az irodához tartozó településeken működő kamarai tagokkal
  • kapcsolattartás a többi kamarai szervezeti egységgel, helyi önkormányzatokkal és egyéb hatósági feladatot ellátó szervezettel
  • a területi szervezeti munka, rendezvények szervezése
  • Széchenyi Kártya ügyintézés
  • egyéb irodai ügyintézés, adminisztráció, pénztárkezelés, pénzügyi program használata

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, elsősorban pénzügyi, gazdasági területen
  • korábbi, releváns szakmai tapasztalat (pénzügyi területen vagy rendezvényszervezésben)
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés, problémamegoldó készség
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód, agilis személyiség, jó kommunikációs készség
  • magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten: Excel, Word)
  • saját személygépkocsi „B”- kategóriás vezetői engedély és minimum 3 éves vezetési gyakorlat

Előnyt jelent

  • OKJ – pénzügyi és számviteli ügyintéző végzettség
  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • hajdúszoboszlói illetve püspökladányi lakóhely
  • rendezvényszervezésben való jártasság
  • angolnyelv-ismeret

Amit kínálunk

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló illetve Püspökladány (1-1 munkatársat keresünk)
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • szakmai önéletrajz, motivációs levél, egyetemi / főiskolai, és egyéb szakképzettséget tanúsító okiratok másolata, nyelvvizsga bizonyítvány/ok másolata
  • Kérjük, adja meg: bruttó fizetési igényét
  • Kérjük, jelölje meg: mely időponttól tudná betölteni a pozíciót

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük, csatolja szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, bizonyítványmásolatait, valamint kérjük, adja meg bruttó fizetési igényét és jelölje meg, mely időponttól tudná betölteni a pozíciót, valamint, hogy melyik pozícióra pályázik (a hajdúszoboszlóira vagy a püspökladányira). Pályázatát 2024. május 10-ig várjuk.