Területi értékesítő (Kelet - Magyarország és Budapest) (KH_103245)

  • Cég neve

    Karrier Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Biatorbágy

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A szakmát – nemzetközi- és belföldi szállítmányozás, árufuvarozás, logisztikai szolgáltatások - itt garantáltan megtanulhatod, ebben felkészült vezetők mentorálnak Téged!
Téged keresünk, ha nyitott és proaktív vagy, szeretsz emberekkel kommunikálni, érdeklődést felkelteni, alapvető sales- és tárgyalási technikákat ismersz, amelytől a saját munkád is szerethetővé és értékessé válik!
A Területi Értékesítő kolléga a kelet-magyarországi régióért lesz felelős.

Feladatok:

  • Új potenciális ügyfelek felderítése: olyan új lehetséges ügyfelek gyűjtése, majd professzionális látogatása, akik számára a cég logisztikai- és szállítmányozási szolgáltatásai relevánsak, érdekesek, fontosak lehetnek, és szeretnének minőségi szolgáltatást vásárolni
  • Ajánlatok összeállítása: a felkutatott vagy bejövő potenciális ügyfeleink számára üzleti igényre szabott, professzionális és részletes ajánlatok kidolgozása, egyeztetése, nyomon követése
  • Ügyfélkapcsolat menedzsment: napi kapcsolattartás kollégáinkkal, ügyfeleinkkel
  • Adminisztráció: szerződéseink, ajánlataink, és az ehhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, rögzítése

Elvárások:

  • 1-2 év szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Ügyfelek túraterv szerint való látogatásában szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Jó szervezőkészség és önállóság a munkavégzésben
  • Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete
  • B típusú jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Utazási hajlandóság a kelet-magyarországi régióba

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Szállítmányozásban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes alapcsomag
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Támogató, "Szerethető Munkahely" díjas környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil pénzügyi háttér, kiszámíthatóság
  • Korrekt vezetés, családiasság, emberközpontúság

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.