Területi értékesítő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Hajdú-Bihar megye

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretne egy bevezetés alatt álló márkát képviselni a piacon?
Szeretne egy stabilan növekvő cégnél dolgozni?
Akkor ezt a lehetőséget kereste!

Partnerünk egy 100 százalékban magyar tulajdonú kis- és nagykereskedelmi cég, amely immár 15 éve építőanyagokkal, épületgépészettel, hidegburkolatokkal és fürdőszobai szaniterekkel, kiegészítőkkel foglalkozik.

A vállalkozás minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzletét és nagykereskedelmi hálózatát.

Hajdúszoboszlói telephelyük az évek során a régió egyik meghatározó kereskedésévé vált.

Központi telephelyükre keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új kereskedelmi és kivitelezői partnerek felkutatása,
  • Precíz, bizalmi kapcsolattartás a meglévő kereskedelmi és kivitelezői vevőkörrel,
  • A cég által forgalmazott termékek, valamint kapcsolódó szolgáltatások értékesítése,
  • Árajánlatok készítése és tárgyalások szakszerű lefolytatása a sikeres eladás biztosítása érdekében,
  • Vevői igény szerint a kivitelezés nyomon követése,
  • Vevői elégedettségi felmérés, illetve az elégedettség folyamatos javítása,
  • Rendelések ösztönzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Minimum 1-3 éves építőipari vagy műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjármű vezetői tapasztalattal,
  • MS Office alkalmazások gyakorlott, felhasználói szintű ismerete,
  • Kiemelkedő értékesítési és tárgyalási készség,
  • Kifogástalan kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
  • Önálló munkavégzés,
  • Műszaki affinitás.

Amit kínálunk:

  • Fix havi alapbér pontos bérfizetési morállal + motiváló év végi prémium,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, megbízható vállalati háttér,
  • Céges gépjárművet, telefont, valamint laptopot biztosítanak,
  • Munkába járás támogatása,
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény,
  • A folyamatos bővülésnek köszönhetően hosszútávú karrierlehetőség,
  • Szakmai vagy egyéni fejlődési lehetőség,
  • A folyamatos gyártói oktatással megismerhetőek a legújabb trendek,
  • Rendezett, igényes, modern hangulatú munkakörnyezet,
  • Családias hangulatú, összetartó csapat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség,
  • Microsoft Navision vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Építőipari termékek és technológiák ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Hajdúszoboszló és vonzáskörzete.
  • Munkaidő: A partnerek nyitva tartásához igazodva heti 40 óra.
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!