Területi értékesítési menedzser

  • Cég neve

    BORÜVEG-THM Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Értékesítés | Csomagoló üveg | Magyarország piacterülete

Feladatkör
• Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, valamint az ügyfélkör bővítése az értékesítési területen (Magyarország)
• Piacfigyelés és -elemzés, valamint proaktív információcsere a csapatban
• Felelősség a hozzárendelt ügyfelek értékesítési tervezéséért, ajánlatok kidolgozása és megvalósítása
• Éves tárgyalások tervezése és lebonyolítása, ár- és kondíció tárgyalásokkal együtt
• Fenntartható és stratégiai üzletágfejlesztés
• Egyedi ügyfélmegoldások kidolgozása szoros együttműködésben a technikai csapattal
• Lehetőség a stratégiai kulcsügyfél-menedzser pozícióra való fejlődésre

Elvárások

Profil
• Gazdasági és/vagy műszaki felsőfokú végzettség (ideális esetben élelmiszer-technológiai, bor- / gyümölcstermelési területen)
• Szakmai tapasztalat ideális esetben az élelmiszer-, ital- vagy csomagolóiparban, vagy egy gyártó, nemzetközi vállalatnál
• Független, strukturált és szervezett személyiség, magas ügyfél- és megoldásorientáltsággal, valamint tárgyalóképességgel
• Üzleti érzék, tervezőképesség és eredményorientáltság
• Proaktív és kommunikatív fellépés érdeklődéssel az értékesítés iránt

Előnyt jelent

• Magabiztos üzleti angol nyelvtudás (közép vagy felsőfok), német nyelvtudás előny
• Biztos MS Office kezelés
• Utazási hajlandóság Elsősorban budapesti vagy Budapest környékén lakó személy

  • Elsősorban budapesti vagy Budapest környékén lakó személy

Amit kínálunk

Ajánlatunk
• Izgalmas és változatos feladatok felelősséggel és alakítási lehetőséggel egy modern és professzionális munkakörnyezetben, fejlődési lehetőséggel
• Egy hosszú évek óta sikeres és innovatív családi vállalat stabilitása és biztonsága
• Kiváló, családias munkahelyi légkör, érezhető csapatszellem és tisztelettudó együttműködés
• Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
• Szolgálati autó
• Rugalmas munkaidő és hibrid munkahelyi lehetőség a lakóhelyétől függően
• Vonzó juttatási csomagot kínálunk, amely a képzettségétől és szakmai tapasztalatától függően magasabb lehet.
Ha az értékesítés a szenvedélye, és lelkesedik az üvegből készült fenntartható és jövőbe mutató csomagolások iránt, várjuk jelentkezését.