Területi értékesítési manager

  • Cég neve

    EW 1867 Hungária Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő Kereskedő és Végfelhasználó partnerek rendszeres megmunkálása, számukra műszaki támogatás biztosítása, a termékeink folyamatos értékesítése.
  • Új Kereskedő és Végfelhasználó partnerek megtalálása és felépítése.
  • A rábízott terület fejlesztése, menedzselése, a bevételi és a minőségi feladatok folyamatos magas szinten tartása és emelése!
  • Havi, heti, napi a munkát támogató adminisztratív feladatok pontos elvégzése.

Elvárások

  • Legyen B kategóriájú jogosítványod,
  • Legyen kiváló a problémamegoldó képességed,
  • Legyen felhasználói szintű számítógépes ismereted (MS Office),
  • Legyen jó a szervezőkészséged, legyél pontos, önálló és gyors gondolkodású,
  • Legyen releváns B2B műszaki kapcsolatrendszered,
  • Legyen kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged,
  • Legyen a munkakör betöltéséhez szükséges, megfelelő színvonalú műszaki ismereted, érdeklődésed,
  • Lehetőleg legyen a területhez optimálisan illeszkedő lakhelyed

Előnyt jelent

  • Magas szintű fémipari műszaki termékismeret
  • Magas szintű értékesítési tréningeken történő részvétel
  • CRM rendszerek ismerete
  • Jó emberismeret
  • Idegen nyelv(ek) ismerete
  • A feladathoz passzoló kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

Megfelelő minőségi munkavégzés és eredményes működés esetén:

  • Felső korlát nélküli jövedelmet!
  • Középkategóriás személygépkocsit, üzemanyagkártyát, mobiltelefont, laptopot
  • Plusz bónusz elérési lehetőséget
  • Szakmai továbbképzést, kompetenciát
  • Kötetlen munkaidőt

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EW 1867 Hungária Kft a FEIN GmbH-nak, a világ első ipari elektromos kéziszerszámgyártójának a magyarországi képviselete 1991 óta. Emellett 8 másik, neves európai gyártót képviselünk, akik a fémiparhoz kapcsolódnak.
Hogy miért az EW 1867?
Mert nálunk nem csak egy üres ígéret a családias légkör!

  • Mert nálunk egy egymást szakmailag támogató, remek csapat tagjává válhatsz!
  • Mert nálunk a valóságban is létezik az a kifejezés, hogy kibontakozási lehetőség!
  • Mert nálunk jövedelmednek KIZÁRÓLAG a gyakorlati tudásod, szorgalmad, valamint a kapcsolati tőkéd szabhat határt!

A jelentkezés gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát!