Területi értékesítési képviselő - üzletkötő

  • Cég neve

    Szépség.eu Trade Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 500e - 1,0M Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új partneri kapcsolatok kialakítása, próbanapokra időpontok egyeztetése
  • Meglévő ügyfélkör folyamatos, túraterv szerinti látogatása, kapcsolatápolás
  • Termékek és fodrászati eszközök, szalonberendezések értékesítése
  • Referencia szalonok kialakítása
  • Új értékesítési csatornák felkutatása
  • A társaság ügyfelek felé történő professzionális képviselete
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztráció elvégzése, CRM
  • Szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • Magas szintű szaktudás elsajátítása a termékeket illetően

Elvárások

  • Minimum 2-3 év sikeres, hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Pozitív, eredmény orientált szemléletmód
  • Minimum középszintű végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Üzleties, ápolt, magabiztos megjelenés

Előnyt jelent

  • Prémium termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Szépségipar ismerete / ügyfélkör
  • Fodrász végzettség
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Elégedettséget nyújtó fizetést  (500.000.- és 1.000.000.-)
  • Napi 8 órás, alkalmazotti státuszú munkavégzés
  • Havi személyre szabott szépségápolási csomag
  • Céges telefon
  • Próbaidő utáni céges autó
  • Családias hangulat
  • Lakhelyhez igazított, fix terület
  • Prémium minőségű, könnyen értékesíthető termékek

Céginformáció

Mi a  professzionális szépségipar területén működő kis-nagykereskedelemmel, szolgáltatással és oktatással foglalkozó cég vagyunk. A fodrászoknak nyújtunk segítséget, hogy a maximumot hozzák ki szalonjaikból, amihez egy kidolgozott koncepciót kínálunk. www.gozbura.eu  A fő célunk, hogy sikeressé tegyük partnereinket és egy  boldog csapatot alkossunk.  Több száz elégedett és sikeres partnerrel dolgozunk együtt és a megnövekedett igények miatt bővítjük értékesítési hálózatunkat.

Kedves Érdeklődő!
A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!
Köszönöm!