Területi értékesítési képviselő

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye

  • Fizetés

    Bruttó 650e - 1,1M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az  „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Ami vár Rád:

  • Versenyképes bér, melynek része az alapbér és a prémium: havi (br.) 650.000 – 1.150.000 Ft;
  • Céges gépjármű, amit használhatsz magán célra is;
  • Laptop és felső kategóriás mobiltelefon;
  • Cégünk profiljába tartozó prémium minőségű termékek és márkák képviselete;
  • Folyamatos szakmai támogatás a munkád során;
  • Jól tervezhető munkaidő, és a hétvégéid szabadok;
  • Folyamatos fejlődés egy sikeres magyar nagyvállalatnál.

Leendő feladataid:

  • Új partnerek felkeresése, velük való kapcsolattartás;
  • Megrendelések generálása, szerződések megkötése;
  • Meglévő partnerekkel történő tárgyalások lebonyolítása, lojalitás erősítése;
  • Új értékesítési lehetőségek feltérképezése;
  • Partnerek részéről felmerülő igények magas szintű, gyors kiszolgálása;
  • Riportok, jelentések készítése a vezetőség számára.

Amit mi kérünk:

  • Minimum 1-3 éves autóalkatrész területen szerzett értékesítési tapasztalat;
  • Közvetlen, nyitott személyiség;
  • Magas szintű kommunikáció;
  • Motivált legyél a munkád iránt;
  • Fontos számodra az elért eredmény-, és ügyfélorientáltan gondolkodsz;
  • Felhasználói szintű MS Office programcsomag kezelése;
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;
  • Legalább középfokú végzettséged van.

Munkavégzés helye:

  • A Rád bízott, lakhelyedhez közeli régió.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő