Területi értékesítési képviselő

  • Cég neve

    Power Life Team Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér Jutalék

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Keresünk üdítőital és élelmiszer értékesítésben járatos értékesítési képviselőt teljes munkaidőben  Budapest és Pest Vármegye területére.
  • Új ügyfelek felkutatása és magas szinten történő kiszolgálása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

Sikeres lehet a jelentkezésed, ha az alábbi feltételeknek megfelelsz:
  • rendelkezel érettségivel
  • van legalább 3 éves szakmai tapasztalatod ital- és élelmiszerértékesítés területén
  • elkötelezett vagy a munkád iránt
  • jó tárgyalási képességekkel rendelkezel
  • kapcsolatépítési képességed kiváló
  • csapatjátékos vagy
  • szereted a munkaidőt kihasználni
  • szeretsz és akarsz folyamatosan fejlődni

Előnyt jelent

A felvételi során nagykerben szerzett értékesítési képviselői tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

Sikeres felvételi esetén munkádhoz, gépkocsit, tabletet, telefont és versenyképes fizetést , plusz jutalékos rendszert  biztosítunk.

Céginformáció

Vállalatunk a Power Life Team Kft. ital és élelmiszer nagykereskedelmével foglalkozik Budapest és Pest vármegye területén. 7 fő értékesítési képviselővel és 10 szállító járművel rendelkezünk, melyek a 18. kerületben lévő 3000 nm-es raktárunkból a több mint 2600 partnerünknek szállítanak ki. Jelenleg 1650 termékünk van, általában minden lényeges márkatermék is megtalálható. Minden bolt típust látogatunk, kiemelkedő a fittness termek, élelmiszerboltok, iskolai büfék, dohányboltok kiszolgálása, de természetesen az összes vevő típus megtalálható a portfóliónkban. Bővebb tájékoztatást az alábbi linken találhatnak: https://powerlife.hu/rolunk

A "Jelentkezés" gombra kattintás után kérem legyen szíves csatolni fényképes Önéletrajzát!