Területi értékesítés támogató

  • Cég neve

    GRANTOOL Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

18 éve foglalkozunk B2B szerszám kereskedelemmel és műszaki tanácsadással. A piacon egyedülálló módon és nagyfokú szakértelemmel képviseljük a gépipar kisebb és nagyobb szereplőit. Olyan műszaki megoldásokkal igyekszünk szolgálni, amik úttörő megoldásokat nyújtanak a fémforgácsolás terén.

Főbb feladatok:

  • Ebben a pozícióban feladatod lesz az általunk képviselt fémforgácsoló szerszámok és egyéb eszközök értékesítése
  • Emellett tárgyalásokat, üzleti találkozókat fogsz szervezni és lebonyolítani, rendeléseket és árajánlatokat fogsz készíteni
  • A kiemelt ügyfeleknél támogatni fogod a szerszám teszteket és szakmai tanácsadással segítesz nekik a megfelelő eszközök kiválasztásban.
  • Az ügyfelek igényeinek kiszolgálásához segítséget kapsz a támogató mérnök kollégáktól.
  • Ügyviteli rendszerben tudod végezni az adminisztrációs tevékenységeidet és megszervezni a munkádat.

Elvárások:

Ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a pozícióban, szükséged lesz:

  • A CNC forgácsoló gépek üzemeltetése során szerzett szerszámbeállítói és technologizálási tapasztalaidra,
  • Jó tárgyalóképességre és nagyfokú önállóságra,
  • Legalább középfokú végzettségre és “B” kategóriás jogosítványra,
  • Jó problémamegoldó képességre és empátiára a vevőkkel való kommunikációban,
  • Jó ha eredményorientált vagy és nyitott a folyamatos fejlődésre.
  • Előnyt jelent a gépiparban szerzett B2B értékesítési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Olyan munkakört ajánlunk számodra, ahol hosszú távú munkalehetőség, izgalmas feladatok és szakmai fejlődés vár rád
  • Lendületes és eredményorientált csapatban végezheted a munkádat
  • Biztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges eszközöket (cégautó, telefon és laptop) és a betanítást, később pedig szakmai továbbképzéseket
  • 2023. évben elnyertük „Az Év Felelős Foglalkoztatója” díjat
  • Csapatépítő programokkal színesítjük az évet
  • Céges szülinapos plusz szabadnap jár mindenkinek

Amennyiben megbízható és nyitott személyiség vagy és tudsz elhivatottan gondolkodni az ügyfelek elégedettségével kapcsolatban, akkor várjuk jelentkezésedet!